O nas…

Jak uczymy języka angielskiego

Świat, w którym nauka języka angielskiego może być łatwa i przyjemna

W naszym centrum językowym dzieci są zawsze na pierwszym miejscu. Opracowaliśmy taki sposób nauczania języka angielskiego, który do nich przemawia w języku który rozumieją, i który gwarantuje najlepsze rezultaty. Obiecujemy udostępnić Twojemu dziecku świat pełen barwnych bohaterów, przyciągających uwagę historii, wpadających w ucho wesołych piosenek i świetnych gier.

Dzieci w każdym wieku.

Uczymy dzieci od 3. miesiąca do 19. roku życia, dostosowując kursy do wszystkich poziomów nauczania i stylów uczenia się. Sprawiamy, że nauka jest prosta i spełnia najwyższe standardy akademickie.

Dzieci uczą się języków szybciej niż dorośli. Im bardziej będziemy w stanie stymulować ich mózgi i sprawić, by mieli kontakt z językiem angielski, tym lepiej się go nauczą.

Nauka angielskiego jest zabawna i łatwa!

Dzieci uwielbiają uczyć się i bawić – a uczą się najlepiej właśnie podczas zabawy. Dzieci nie lubią siedzieć przez dłuższy czas – nie motywuje ich do nauki. Dlatego nasze lekcje są pełne radosnych aktywności, które pobudzają zmysły. Dzięki oryginalnym piosenkom, grom, wielu konwersacjom i interakcjom, nauka języka angielskiego staje się przygodą.

Dlaczego nasza metoda działa.

Nie tylko dlatego, że metodą Helen Doron naucza się na całym świecie z niewiarygodnymi wynikami, ale ponieważ opiera się na głębokim zrozumieniu procesu w jaki sposób dzieci się uczą i czego potrzebują, aby rozwinąć swój potencjał. Dzieci to uwielbiają!

Sprawdzona metoda.

Metoda nauczania i uczenia się oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy. Skupiamy się na nauce przez zabawę, małych grupach, słuchaniu w tle i pozytywnym wzmacnianiu – co zostało sprawdzone w czasie. Każde zajęcia zostały zaprojektowana z różnorodnymi aktywnościami, aby spełnić potrzeby różnym stylom uczenia się. Nasze wyjątkowe materiały edukacyjne zawierają oryginalne historie, piosenki i animacje, aby uczynić naukę radosną i inspirującą.

Dzisiejsi młodzi odbiorcy.

Nasze stymulujące i efektywne zajęcia są uzupełniane przez innowacyjne gry i aplikacje, odpowiadając tym samym na potrzeby dzisiejszych dzieci, które znają technologię i lubią jej używać. Umożliwiamy im w ten sposób kontynuację nauki w domu, we własnym tempie i w sposób jak najbardziej sprzyjający zapamiętywaniu.

Więcej niż angielski.

Nasze programy są tak skuteczne, ponieważ zostały zaprojektowane przez wyspecjalizowany zespół ekspertów językowych i pedagogicznych. Poza nauczaniem języka angielskiego, kursy uczą istotnych wartości, dają lekcje życia i jak stać się lepszymi obywatelami świata.

Eksperci w nauczaniu.

Nasi nauczyciele to wysoce wykwalifikowanymi specjaliści w nauczaniu oraz najlepsi lektorzy w branży. Wspierają proces uczenia się dziecka na każdym etapie rozwoju, zachęcając go do pełnego rozwijania swoich możliwości. Zaangażowanie, kreatywność i pasja naszych nauczycieli sprawiają, że dzieci odnajdują prawdziwą przyjemność w przyswajaniu języka.

ekipa
https://www.cheers.edu.pl/angielski dla dzieci wrocław

Nauczanie dzieci drugiego języka może mieć ogromny wpływ na ich przyszłość. Pomoże im zdobyć nowe umiejętności i stać się konkurencyjnymi na całym świecie.

Język angielski jest przykładem współczesnej lingua franca międzynarodowego biznesu, komunikacji i ogólnej umiejętności czytania i pisania. W związku z tym ważne jest, aby wszyscy potrafiły komunikować się w języku angielskim przed ukończeniem szkoły średniej. Angielski jest uważany za język międzynarodowy – mówią nim ludzie z różnych krajów, a także jest używany jako środek nauczania w szkołach i na uniwersytetach.

Z tego powodu ważne jest, aby zapewnić kontakt z językiem angielskim w młodym wieku. Badania wykazały, że kontakt z jakimkolwiek językiem w pierwszych trzech latach życia znacznie zwiększa zdolność dziecka do późniejszej nauki języka.